Lap dance kucak dansı striptizci kiralama

Lap dance kucak dansı striptizci kiralama için bizi arayabilirsiniz. İstanbul ankara ev partisi bekarlığa veda partisi ve diğer özel organizasyonlarınız için firmamızı arayınız. 0532 634 32 04

lap dance kucak dansı striptizci kiralama
lap dance kucak dansçı striptizci kiralama

Bekarlığa veda partisine striptizci kiralama

Bekarlığa veda partilerinizde aksiyon için striptizci kiralama yapabilirsiniz. Önceden mutlaka rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

İletişim telefon bilgileri
iletişim telefon

Ev partisine kucak dansçıları

Ev partilerinde farklı bir eğlence yöntemi denemek istiyorsanız lap dance tercih edin eğlenceleriniz tavan yapsın. Arkadaşlar arasında toplu olarak eğlenilebilecek en iyi aktivite lap dansçılar ile olmaktadır.

Eğlence için dansöz servisi

Organizasyon firmamızdan sadece lap dansçılar değil dansöz hizmetide alabilirsiniz. Doğum gününde sürpriz , ev partisinde eğlence , iş yerinde sürpriz olarak yine dansözler çıkartabilirsiniz. Bulunduğunuz her yere oryantal gönderiyoruz .

dansöz kiralama
Dansöz oryantal şirketi

Lap dance kucak dansı striptizci kiralama whatsapp 0532 634 32 04

lap dance striptizci kiralama istanbul
Striptiz kucak dansı lap dance kiralama

Tek başınayım lap dansçı kiralayabilirmiyim ?

Siz tek başınıza olabilirsiniz fakat dansçı’mız yalnız gelmez. Firmamızdan bir arkadaşımız mutlaka yanında gelir ve dans esnasında orada bulunmak zorundadır. Dansçının yanında gelen arkadaşı kabul etmeyenlere hizmet veremiyoruz.

Otel odasına dansçı gönderiyormusunuz ?

Tek başına konakladığınız otel odalarına dansçı gönderemiyoruz. Otel odalarında dansçı ve yanında gelecek kişiler içinde otel sizden ayrıca ücret almaktadır. Zaten bu tur isteklerde dansçıyı yanlız göndermediğimiz için anlaşma sağlanamamaktadır.

Kapora yatmadan programa alamıyoruz.

Önceden kapora yatmadan dansçı gönderimi yapamıyoruz. Yoğunlumuzu göz önünde tutarak lütfen önceden rezervasyon yaptırıp kaporanızı yatırınız. Son dakika boyle bir program aklınıza gelmiş olabilir. Ancak aradığınız saatte program dönüşlerinde eger musaitlik var ise ve konum olarak bize uyuyor ise değerlendirmeye alabiliriz.

Striptizci kiralama fiyatları ücretleri nedir ?

Gelecek dansçıya göre striptizci kiralama ücretleri farklılık gösterir. Gelecek dansçı ne kadar profesyonel ne kadar amatör ise fiyat farkları mutlaka olacaktır.

Ankara lap dans kucak dansı striptizci kiralama

Ankara’da lap dans striptizci kiralama hizmetimiz vardır. Parti ve organizasyonlarınız için arayabilirsiniz.

Bizimle çalışmak istermisiniz ?

Bayanlar firmamızda part time lap dans ederek para kazanabilirsiniz. Bize telefon ve whatsapp uzerinden ulaşabilirsiniz. 0532 634 32 04

Summary
Lap dance kucak dansı striptizci kiralama
Service Type
Lap dance kucak dansı striptizci kiralama
Provider Name
Organizasyon şirketi,
İstanbul ,ankara ,Bulunduğunuz yere gönderiyoruz,Türkiye-34188,
Telephone No.0532 634 32 04
Area
İstanbul , ankara
Description
Lap dance kucak dansı striptizci kiralama dansçı kiralama için arayın , ev partisi , bekarlığa veda partisine lap dance için istanbul ankara firması

Kozmopolit

Organizasyonlar için dansözler , müzik grupları , yöresel halk oyunu ekipleri , sıra gecesi ekibi , bayan erkek striptiz dansçılar ve dahası firmamızda . Tel ve whatsapp: 0532 634 32 04

Bir cevap yazın

Tıkla ara

Open chat