İstanbul part time bayan oryantal ve lap dansçılar aranıyor

İstanbul part time bayan oryantal lap dansçılar aranıyor Şirketimize düğün davet kına gecesi ev partileri doğum günü partisi , bekarlığa veda ve diğer eğlence organizasyonlarımızda dans edecek bayan oryantal , striptiz lap dansçılar aranıyor Tel ve whatsapp: 0532 634 32 04

Bizimle çalışmak istermisiniz ?
Lap dansçı olarak firmamızda part time çalışmak isteyen bayanlar whatsapptan iletişim kurabilirler . 0532 634 32 04 Dans süresi bir saattir müşteri ödeme yapar ise programı uzatabilir ve uzatılan program için yine ayrıca fark ücreti alırsınız.
Lap dansta video çekimi oluyormu ?
Hayır , bu tür organizasyonlarda video ve resim çekimi kesinlikle yasaktır.

Sadece oryantal dansçılar , fasıl ekiplerimiz ve halk oyunu ekiplerimizin videolarını çekiyoruz.
Hangi ildeyiz ?
Firmamız’ın ankara ve istanbulda şubesi vardır. Talep doğrultusunda seyehat engeli olmayan dansçılarımız ile günü birlik türkiyenin her yerine organizasyonlara gidip gelebiliriz.
Lap dansta tecrübe aranıyormu ?
Lap dans yapmak isteyen bayanlarda tecrübe aramıyoruz Fügüre dayanmayan bir dans olduğu için kendinizi zamanla geliştirmeniz mümkün .
Oryantal dans için tecrübe aranıyormu ?
Evet oryantal dans yapacak bayanlar tecrübeli ve kostümleri olması gerekiyor .
Tecrübem yok fakat çok iyi oryantal dans ediyorum çalışabilirmiyim ?
Dansınızı görmeden birşey söylemek zor. Öncelikle dans ederken videonuzu çekip bize atar iseniz değerlendirme yapabiliriz. Dansınız iyi olsa bile oryantal kostumunuz olmadan bu işi yapamazsınız. Firmamız kostum tedarik etmez ve herkesin kendi kostumu olmak zorundadır.

Cesur kendine fiziğine güvenen bayanlar , hali hazırdaki işinizi aksatmadan extra para kazanabilirsiniz , ücret oldukca tatminkardır. Müşterilerimiz elite kitleden oluşmaktadır .

İstanbul ankara bayan oryantal dansçılar aranıyor

İstanbul ve ankarada’ ki düğünler davetler kına geceleri doğum günlerinde organizasyonlarımız için profesyonel bayan oryantal dansçılar aranıyor. Oryantal arkadaşların profesyonel iyi dans edebilmesi şarttır. Kostumlü resim ve dansını görebileceğimiz videoları olması gerekmektedir.

Striptiz lap dansçılar aranıyor

Genellikle bekarlığa veda partilerinde striptiz ve lap dansçılar istenmektedir . Lap dance striptizde içerdiği için dansçı cesur ve rahat bir bayan olmalıdır bu tür danslarda .

İstanbul part time bayan oryantal ve lap dansçılar aranıyor

Summary
İstanbul part time bayan oryantal ve lap dansçılar aranıyor
Service Type
İstanbul part time bayan oryantal ve lap dansçılar aranıyor
Provider Name
Organizasyon şirketi,
İstanbul ankara,Bulunduğunuz yere gönderiyoruz.,Türkiye-34188,
Telephone No.0532 634 32 04
Area
İstanbul Ankara
Description
İstanbul part time bayan oryantal ve lap dansçılar aranıyor dans ederek para kazanabilirsiniz. oryantal striptiz ve lap dansçılar arayın.

Kozmopolit

Organizasyonlar için dansözler , müzik grupları , yöresel halk oyunu ekipleri , sıra gecesi ekibi , bayan erkek striptiz dansçılar ve dahası firmamızda . Tel ve whatsapp: 0532 634 32 04

Bir cevap yazın

Tıkla ara

Open chat