Gecelik dansöz kiralama nedir

Gecelik dansöz kiralama nedir ? nasıl olur diye düşünüyorsanız açıklayalım Öncelikle profesyonel oryantal dansçılar arasında gecelik dans diye birşey yoktur . Belirlenmiş bir dans süresi vardır , tek set haline dansını eder gider . Özellikle müşteri çok begenip bir program daha istiyor ise ve danscının diğer programı için zamanı var ise ücreti karşılığı bir program daha yapar.

Gecelik dansöz nerden çıktı peki ?

İç anadolu bölgelerinde özelliklede kayseride sıkça gecelik dansöz talebi olur fakat dediğimiz gibi profesyonel dansçılar yapmaz. Onlarda yakın civarlardaki pavyon veya muızikhol yeni adı ile restorantlardan getirdikleri konsomatrislere dansöz kıyafeti giydirerek sabaha kadar hem masa muhabbeti yapar hemde oryantal takliti yaptırırlar ve gecelik dansöz tuttuk adını koyarlar . Bu kelimenin googleda araştırıldığını duyan bazı bireysel siteler ise bu anahtar kelimede sayfa acarak web sitelerine giriş sağlarlar . Fakat amaçları gecelik dansöz hizmeti vermek değildir .

Profesyonel oryantal ile konsomatrisler karıştırılmasın

Profesyonel dansözler konsomatrisler gibi sabaha kadar dans etmediği gibi oturup birlikte masa muhabbeti yapıp sohbette etmezler bilginize .

Profesyonel dansözler

Profesyonel dansöz dendiğinde ise firmamızın ilgi alanına girmek ile beraber dans hizmeti konusunda destek sağlamaktayız . Düğün davet kına gecesi doğum günü partileri , evde iş yerlerinizde sürpriz organizasyonlarınız için firmamızı arayabilirsiniz.

dansöz telefon numarası
Oryantal iletişim
Summary
Gecelik dansöz kiralama nedir ?
Article Name
Gecelik dansöz kiralama nedir ?
Description
Gecelik dansöz kiralama nedir ? nasıl olur okyunuz lütfen , gecelik dansöz diye birşey yoktur konsopatris vardır ve dans ile alakası yoktur.
Author
Publisher Name
kozmopolit
Publisher Logo

Kozmopolit

Organizasyonlar için dansözler , müzik grupları , yöresel halk oyunu ekipleri , sıra gecesi ekibi , bayan erkek striptiz dansçılar ve dahası firmamızda . Tel ve whatsapp: 0532 634 32 04

Tıkla ara

Open chat