Dansöz kiralama fiyatları

Dansöz kiralama fiyatları ücretleri 0532 634 32 04

Dansöz kiralama fiyatlarını öğrenmek için firmamızı arayabilir güncel oryantal kiralama fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Siz nerede sürpriz yapmak istiyorsanız dansözü oraya gönderiyoruz.

Dansöz fiyatları ücretleri gelecek olan dansçıya , kareografisine ve profesyonelliğine göre farklılık göstermektedir. Normal doğum gününde bireysel organizasyonlarda çıkardığımız dansözler farklı 5 yıldızlı otellerimizde özel gösteri yapan dansöz fiyatlarımız farklılık gösterir. Bütçenize göre dansöz fiyatlarımız için arayarak bilgi alabilirsiniz.

Dansöz kiralama videoları için alttaki resme tıklayınız

Dansöz kiralama fiyatları ücretleri 0532 634 32 04


Dansöz kiralama fiyatları ücretleri hakkında güncel olan fiyatları almak için lütfen firmamızı arayınız.

Ev partisine dansöz kiralama ücretleri

Ev partileri için gelen dansöz arkadaşların fiyatları oldukça ekonomiktir. Doğum günü sürprizi , asker eğlencesi , bekarlığa veda partilerine rahatlıkla tercih edebilir güzel bir anı yaşayabilirsiniz.

Bekarlığa veda partisine dansöz ücreti

Bekarlığa veda partisi organizasyonlarınıza dansöz kiralama fiyatları için bizi arayın . sadece dansöz değil taleplere göre bayan erkek strip ve lap dancılarımız mevcuttur. Lütfen önceden rezervasyon yapmayı unutmayınız. İstanbul ve ankarada dansözlerimiz mevcuttur fakat lap dance ve strip danscılarımız sadece istanbuldaki kadromuzda bulunmaktadır. Türkiyenin her yerine strip lap dansçıları istanbul merkez ofisimizden gönderiyoruz.

Fasıl ekibi fiyatları

Eğlencelerinize fasıl ekibi kiralama hizmetlerimiz mevcuttur. Fasıl grubu kiralamak için sayfamızı ziyaret edebilir bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Düşük fiyatlara giden dansözler

İnternette çok düşük dansöz oryantal fiyatlarımı gördünüz ?

Birincisi firma olup olmadıklarına , her zaman uyardığımız gibi sahte kapora sahtekarları site olup olmadığından emin olun. Sonra vergi numaralrını isteyin , ofislerinin yerini öğrenmek gelmek istediğinizi söyleyin. Sonra sağdan soldan devşirme değilse videolarını izleyin dansını görün. Kesinlikle photoshop resimlere aldanmayın , birçogu ya montajlı yada internetten bulunmuş resimler, o yuzden videolar onemli. Bizim videolarımız dansçılarımız ile karşılaştırın , daha iyise ve sahte site olmadığından emin olduktan sonra tercihinizi yapabilirsiniz.

Kozmopolit

Organizasyonlar için dansözler , müzik grupları , yöresel halk oyunu ekipleri , sıra gecesi ekibi , bayan erkek striptiz dansçılar ve dahası firmamızda . Tel ve whatsapp: 0532 634 32 04

Bir cevap yazın

Tıkla ara

Open chat