Yetişkinlere yönelik fikirler.

Doğum günü partiniz için nasıl bir sürpriz yapacağınızı düşünüyorsanız, çok fazla rağbet gören ve şaşırtacak bir organizasyon olan oryantal hizmetimizden faydalanabilir ve bu doğum gününün akıllarda kalmasını sağlayabilirsiniz.

Çok daha değişik, daha sıra dışı bir şey istiyorsanız, bay, bayan erotik danscı ile bunu yapabilirsiniz.

Nasıl olacak?

Öncelikle dansçımızı gizli bir şekilde içeri almalısınız yada karşı dairenizdeki komşunuzdan rica edip,dansçımızın içerde bir süre beklemesini ve üzerini değişmesini sağlamalısınız.

Daha sonra dansçımızın dans edebilmesi için yanında getirdiği cd yi alıp eşinizin sevgilinizin yanına dönersiniz(bu arada daire kapısını aralıklı bırakmayı unutmayın)müzik dinleme bahanesi ile cd yi müzik çalara taktığınız anda elinde pasta ile odaya giren dansçımız,eşinizi veya sevgilinizi yeterince şaşırtacak ve güzel bir anı olarak kalacaktır.

Eğer dahada değişik birşey olsun diyorsanız ve aklınızdan geçen çok daha ilginç bir fikir var ise, bizimle paylaşabilirsiniz, elimizden geldiğince profesyonel anlamda yardımcı olmaya çalışırız.

Aşağıdaki videoda yapmış olduğumuz sürprizler ile ilgili fikir edinebilmeniz için, organizasyonlarımızda kayıt ettiğimiz birkaç videoyu değerlendirmenize sunuyoruz.

organizasyonlarınızda buluşmak dileği ile…

Bize 7/24 ulaşın: 0532-6343204


Doğum günü partisi