Ak saçlı, her hâlinden tevazu damlayan bu pir-i fâninin gırtlağından çıkan hafif boğuk ses herkesi büyülüyordu: “Urfa’nın etrafı dumanlı dağlar aman aman, içerim yanıyor aney gözlerim ağlar, Benim zalim derdim cihanı yakar aman aman, gezme ceylan bu dağlarda seni avlarlar aneyden babadan yardan ayrı koyarlar…” Rahmetli Kazancı Bedih’in kendine özgü gazel okuyuşu, kökünü geçmişten alan Urfa sıra gecelerini oldukça popüler hâle getirdi. Siz ve misafirleriniz ekibimize katılıp,mühteşem eserlere eşlik ederek çok güzel bir gece geçirme imkanına sahipsiniz.Urfa sıra gecelerini ayağınıza getiriyoruz. sadece siz ve sevdiklerinize özel değişik bir organizasyon istiyorsanız,urfalılardan oluşan urfa sıra gecesi ekibimiz size bunu fazlası ile sağlayacaktır.Nefis çiğ köfte ve birbirinden güzel parçaların okunduğu bu gecede sizde sanatçılarımıza eşlik ederek unutamayacağınız ve keyif alacağınız bir eğlenceyi alabildiğine yaşayacaksınız.
Her geçen gün hayatın tüm stresi üzerimizde birikir. Eğlenmek ve üzerimizdeki olumsuz enerjiyi atmak isteriz. Doğum günü, kendimiz için özel bir gün, düğün, sünnet düğünü, nişan gibi organizasyonlarımız için değişik etkinlikler hazırlamak isteriz.

Son zamanlarda popüler olan bir etkinlikte sıra gecesi ekibi kiralamadır. Sıra gecesi Türkiye ‘de Şanlıurfa iliyle bütünleşen halk kültürü ile özdeşleşen ses, saz ve söz üzerine sohbet yapılan toplantı meclisidir. Bu sazlı sözlü toplantı eğlence anlayışımızın bir parçası olmuştur.

Sizde kendinize ait özel bir günü sıra gecesi ekibi kiralama ile farklı ve etkili bir güne dönüştürebilirsiniz. Farklılık yaratmak ve güneydoğu kültürünün eşsiz müzik ziyafeti ile donanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sıradan ve bilindik eğlence anlayışına bir son vermek istiyorsanız bize ulaşın. Hayalinizdeki eğlence gerçek olsun. Kulaklarınızın pası silinirken farklı bir eğlence ile kendinizi ödüllendirin.

Halkın içinden gelen ve yüzyıllardır yaşatılan bu gelenek size ve sevdiklerinize güzel bir anı olsun. Sazlar eşliğinde içiniz kıpır kıpır olurken sözler dilinizden ahenkle çıkarken eğlenceyi doruklarda yaşayın ve yaşatın.

Her kültüre hitap edebilen ve Güneydoğu bölgesinin coğrafi zenginliğini yansıtan ekibimiz, hafızalara kazınacak bir geceye imza atmak için hazırdır. Arayın, istediğiniz gün ve saatte gelelim. Yörenizin kültürel organizasyonları için, davetler ve açılışlar için bize ulaşın. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizlere ulaşabilirsiniz. İçinde yaşadığı coğrafyayı en iyi şekilde temsil eden grubumuz gecelerinize anlam katmak için bekliyor.

Minimum fiyata maksimum eğlence anlayışı ile siz sevenlerinden gelecek bir telefonu bekliyoruz. Çevrenizdekilere farklı bir deneyim yaşatmak istiyorsanız bizi arayın. Hizmette sınır tanımıyoruz. Konuklarınız ve sizleri en iyi şekilde temsil ediyoruz.

Farklı bir kültürün yansıması ile sizleri Şanlıurfa’ya götürmüş kadar oluyoruz. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaraları ile hizmetinizdeyiz. Profesyonel ekibimiz ve yüksek hizmet kalitesi ile farkı yaşayın. Sıra gecesi ekibi kiralama eğlencenize renk katacaktır.

Sizlere unutulmaz bir gece yaşatmanın heyecanı ile bekliyoruz. Internet ve telefon ile hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Planlarınız bozulmadan tam zamanında ve doğru bir hizmet anlayışı için bizi arayın. Kendinizi hiç olmadığınız kadar farklı hissetmek için tam fırsatı. Hiç unutulmayacak değerli anlarınız için buradayız. Yöresel lezzetlerle hem damak hem kulak zevkinize hitap ediyoruz.

 

Detaylı bilgi ve organizasyon ile ilgili bizi arayabilirsiniz. Sıra gecesi ekibi kiralama ile farkınızı ortaya koyun. Söylenen eşsiz eserlere eşlik ederek gecenize renk katabilirsiniz. Pürüzsüz ve muhteşem sesi ile ekibimiz hizmetinizde.

Dansöz gösterisi

Ses sistemi kiralama

Fasıl ekibi

Köçek oyunları

Halk oyunları ekibi

sıra gecesi ekibi

Erkek dansöz-zenne

Drag queen

Doğum günü sürprizi

Bekarlığa veda partisi

Düğün,nişan,kına gecesi

Ev partisi

Bayan dansçı

Erkek dansçı

Sanatçı organizasyonu

Ankara dansöz hizmeti

Tennube-Tennure

Lap dance

www.kozmopolik.com